+86-373-3020116
Laitoksen sisäinen sähköinen käsittelyajoneuvo
video
Laitoksen sisäinen sähköinen käsittelyajoneuvo

Laitoksen sisäinen sähköinen käsittelyajoneuvo

Käyttö:Raskaan kaluston kuljetus
Sovellus:Terästeollisuus, Tehdas, Varasto, Satama
Tuotemerkki:Täydellinen
Kantavuus:1-300 tonnia
Erikoistoiminto: Räjähdyksenesto, kuumuutta kestävä, nosto
Ohjaustila: Riipus/Kaukosäädin/PLC-ohjaus
Virtatila:Akku/kaapelikäyttöinen/kiskokäyttöinen....
Väri:Mukautettu
Tavaramerkki:PERFECT
Kuljetuspaketti:Tarp pakkaa koko kärryn.
Tekniset tiedot:Mukautettu
Lähetä kysely
Product Details ofLaitoksen sisäinen sähköinen käsittelyajoneuvo

Tuotteen kuvaus:


1. Materiaalien siirtokärryn käyttöönotto

Materiaalinsiirtokärryvalikoimamme on suunniteltu vastaamaan monenlaisten teollisuudenalojen tarpeisiin, mukaan lukien teräs, ei-ferrous-metallit, alumiini, autoteollisuus, leimaus, raskas valmistus ja monet muut. Nämä kärryt on suunniteltu toimimaan lattialla tai kiskoilla, ja niitä käytetään raskaiden materiaalien kuljettamiseen nosturipaikkojen yli tai alueilla, joita ei huolleta ylänosturilla.

Kaikki yksiköt on varustettu uusimmilla turvaominaisuuksilla, mukaan lukien turvavalot, sarvet, puskurit, kuolleen miehen ohjaimet ja sienityyppiset hätäpysäytyspainikkeet. Puoliautomaattisilla ja täysin automaattisilla ohjausjärjestelmillä varustetuissa trransfer-kärryissämme on laaja valikoima täysin automaattisia turvaohjaimia.



2. Materiaalien siirtokärryn käyttö

Me käsitämme ja valmistamme laajan valikoiman rautatieohjattuja siirtokärryjä, akkukäyttöisiä vaunuja, älykkäitä itseliikkuvia vaunuja, pyörrekärryjä, teollisuusperävaunuja, kallistus- ja nostoalustoja, jotka toimivat monilla teollisuuden aloilla: metallurgia, valmistus, öljy ja kaasu, die-kaupat, telakat, kemiantehtaat, autoteollisuus, kaivosteollisuus, ilmailu-, sähköntuotanto, hiiliteollisuus, paperitehtaat, metallintyöstö, varasto ja monet muut!

bxc

3. Materiaalien siirtokärryn parametri

MalliBXC-2TBXC-10TBXC-20TBXC-30TBXC-50TBXC-63TBXC-150T
Nimelliskuorma (T)21020305063150
Taulukon kokopituus (L)20003600400045005500560010000
Leveys(W)1500200022002200250025003000
Korkeus(H)4505005506006507001200
Pyörän alusta (mm)1200260028003200420043007000
Pyörän halkaisija (mm)Φ270Φ300Φ350Φ400Φ500Φ600Φ600
Maavara (mm)50505050507575
Moottorin teho (Kw)11.62.23.556.315
Akun kapasiteetti(Ah)180160180250330400600
Akun jännite (V)24484848484872
Käyttöaika täydellä kuormituksella4.324.843.53.332.9
Juoksuetäisyys yhdellä latauksella (km)6.57.24.84.243.63.2
Pyörän suurin kuormitus (KN)14.442.677.7110.4174221.4265.2


4. Yritys- ja asiakasvierailu

Henan Perfect on erikoistunut kuljetusjärjestelmän suunnitteluun ja valmistukseen kaikkien materiaalinkäsittelyvaatimusten ratkaisemiseksi. Tuotteemme sisältää teollisuusperävaunut, siirtoautot, sähköisen rautatiensiirtovaunun, sakset hissipöydät, levysoittimet ja monet muut erikoistuotteet. Suunnittelemme erikoissiirtoautomme kaikenlaisille toimialoille. Voimme valmistaa ne asiakkaiden toiveiden mukaan. Voimme esimerkiksi valmistaa niitä käytettäväksi kiskoissa, autonomisilla paristoilla tai erityissovelluksissa.



5.Materiaalien siirtokärryn mukauttaminen

Materiaalinkäsittelyajoneuvo voidaan suunnitella kulkemaan teräskiskon tankoilla tai niitä voidaan käyttää suoraan laitoksen lattialla

1Ton-300 tonnin kapasiteettialue

Työntö- ja vetotoiminto tai täysin moottoroitu

Täysi ohjauskyky tai hallittu liikesuunta

Mukautettu taulukon koko sovellukseesi sopivaksi

Nostokalusteet saatavilla yksinkertaiseen kuljetukseen

Täysin automaattiset ohjaimet, langaton ohjausjärjestelmä tai kiinteä riipus

2

6. Kuinka siirtokärryjä voidaan mukauttaa?

Ole hyvä ja kerro meille:

Mikä kuorma tai tuote siirretään ostoskoriin?

Mikä on raskaimman hissin tai kuorman paino?

Mitkä ovat mitat? (Pituus; Leveys ; Korkeus)

Mikä on matkan aika ja taajuus? (# matkat per , Vuorot päivässä:)

Mikä on matka-alue, joka sinun on katettava? (Kisko-/sementtilattia, sisä-/ulkoilu, suoraviivainen liike jne.)

Mikä on matkareitti?

Muut asiaankuuluvat tiedot tai käyttöolosuhteet.


Suositut Tagit: tehtaan sisäinen sähköinen käsittelyajoneuvo, Kiina, valmistajat, toimittajat, tehdas, räätälöity, valmistettu Kiinassa

Lähetä kysely

(0/10)

clearall