+86-373-3020116
Mukautettu BWP-siirtovaunu
video
Mukautettu BWP-siirtovaunu

Mukautettu BWP-siirtovaunu

Mukautettu BWP-siirtovaunu Räätälöity BWP-siirtovaunu: Ratkaisu teollisuuskuljetusongelmiisi Oletko kyllästynyt kamppailemaan raskaan kaluston ja valmiiden tavaroiden kuljetuksen kanssa teollisella työalueellasi? Älä etsi kauempaa kuin mukautettu BWP-siirtovaunu. Tämä käsikirja...
Lähetä kysely
Product Details ofMukautettu BWP-siirtovaunu

Mukautettu BWP-siirtovaunu


Mukautettu BWP-siirtovaunu: Ratkaisu teollisuuskuljetusongelmiisi

Oletko kyllästynyt kamppailemaan raskaan kaluston ja valmiiden tavaroiden kuljetuksen kanssa teollisessa työtilassasi? Älä etsi kauempaa kuin mukautettu BWP-siirtovaunu. Tämä manuaalinen työntökärry on suunniteltu käsittelemään raskaimmatkin kuormat helposti, mikä tekee kuljetuksesta helppoa varastossasi, työpajassasi tai tehtaassasi.



Tukevan rungon ja suuren painokapasiteetin ansiosta BWP-siirtovaunu on täydellinen ratkaisu raskaiden koneiden, valmiiden tavaroiden ja muiden suurten esineiden siirtämiseen koko työtilassasi. Ja sen monipuolisen suunnittelun ansiosta se voidaan helposti mukauttaa vastaamaan erityistarpeitasi, ja siinä on vaihtoehtoja useille tasoille, säädettävät paneelit ja mukautetut kokoonpanot.

BWP Transfer Trolley ei ole vain älykäs investointi mihin tahansa teollisuuden työtilaan, vaan se auttaa myös parantamaan turvallisuutta vähentämällä manuaaliseen nostoon ja käsittelyyn liittyvien onnettomuuksien ja loukkaantumisten riskiä. Ja kestävän rakenteensa ja alhaisten huoltotarpeidensa ansiosta se tarjoaa luotettavaa palvelua tulevina vuosina.

Päivitä teollisuuskuljetuskykysi tänään mukautetulla BWP-siirtovaunulla. Ota yhteyttä tiimiimme saadaksesi lisätietoja siitä, kuinka tämä monipuolinen ja luotettava työntökärry voi tehostaa toimintaasi ja parantaa työtilasi turvallisuutta.

BWP-siirtovaunukotelo:

BWP

Rail Cart -parametri:

MalliBXC-2TBXC-10TBXC-20TBXC-30TBXC-50TBXC-63TBXC-150T
Nimelliskuorma (T)21020305063150
Pöydän kokopituus (L)20003600400045005500560010000
Leveys (W)1500200022002200250025003000
Korkeus (H)4505005506006507001200
Akseliväli (mm)1200260028003200420043007000
Pyörän halkaisija (mm)Φ270Φ300Φ350Φ400Φ500Φ600Φ600
Maavara (mm)50505050507575
Moottorin teho (kw)11.62.23.556.315
Akun kapasiteetti (Ah)180160180250330400600
Akun jännite (V)24484848484872
Käyttöaika täydellä kuormalla4.324.843.53.332.9
Juoksumatka yhdellä latauksella (km)6.57.24.84.243.63.2
Suurin pyöräkuorma (KN)14.442.677.7110.4174221.4265.2


product

 TRANSFER CART SOLUYION

Suositut Tagit: mukautettu bwp-siirtovaunu, Kiina, valmistajat, toimittajat, tehdas, räätälöity, valmistettu Kiinassa

Saatat myös pitää

Lähetä kysely

(0/10)

clearall