+86-373-3020116
Raskaan kauhan kuljetusauto
video
Raskaan kauhan kuljetusauto

Raskaan kauhan kuljetusauto

kauhansiirtokärrymme pystyy käsittelemään erilaisia ​​teräksenvalmistusprosesseja ja ympäristöjä.
Lähetä kysely
Product Details ofRaskaan kauhan kuljetusauto

Raskaan kauhan kuljetusauto


Etsitkö raskaaseen käyttöön tarkoitettua kauhojen siirtokärryä, jolla voidaan kuljettaa erilaisia ​​kauhoja, terästä ja kuonaa? Raidekauhakärrymme on juuri sitä mitä tarvitset! Räätälöityjen kokojen ja mallien ansiosta kauhansiirtokärrymme pystyy käsittelemään erilaisia ​​teräksenvalmistusprosesseja ja ympäristöjä.

ladle car67

Kuljetatpa sitten kuumia tai kylmiä kauhoja, nestemäistä terästä tai kuonaa, kiskokauhakärrymme tekee työt tehokkaasti ja turvallisesti. Kärrymme on valmistettu korkealaatuisista materiaaleista ja suunniteltu vastaamaan erityisvaatimuksiasi, mikä takaa maksimaalisen tuottavuuden ja suorituskyvyn.


Ymmärrämme luotettavien ja kestävien laitteiden merkityksen terästeollisuudessa, minkä vuoksi olemme ylpeitä kauhojen siirtokärryistämme. Kärryjämme on testattu lukuisissa teräksenvalmistuslaitoksissa, mikä on tuottanut poikkeuksellisia tuloksia ja asiakastyytyväisyyttä.



Rail Cart parametri:

MalliBXC-2TBXC-10TBXC-20TBXC-30TBXC-50TBXC-63TBXC-150T
Nimelliskuorma (T)21020305063150
Pöydän kokopituus (L)20003600400045005500560010000
Leveys (W)1500200022002200250025003000
Korkeus (H)4505005506006507001200
Akseliväli (mm)1200260028003200420043007000
Pyörän halkaisija (mm)Φ270Φ300Φ350Φ400Φ500Φ600Φ600
Maavara (mm)50505050507575
Moottorin teho (kw)11.62.23.556.315
Akun kapasiteetti (Ah)180160180250330400600
Akun jännite (V)24484848484872
Käyttöaika täydellä kuormalla4.324.843.53.332.9
Juoksumatka yhdellä latauksella (km)6.57.24.84.243.63.2
Suurin pyöräkuorma (KN)14.442.677.7110.4174221.4265.2


product

 TRANSFER CART SOLUYION

Suositut Tagit: raskaan kauhan siirtoauto, Kiina, valmistajat, toimittajat, tehdas, räätälöity, valmistettu Kiinassa

Saatat myös pitää

Lähetä kysely

(0/10)

clearall