+86-373-3020116
Sähköinen tasainen vaunu
video
Sähköinen tasainen vaunu

Sähköinen tasainen vaunu

Sähköinen tasainen vaunu BDG: n sähköinen tasainen vaunu saa virtansa kiskosta, ja kisko on eristettävä asennettaessa. Kun juoksumatka on yli 70 m, jännitteen lisäämiseksi on lisättävä siirtolaite. Sähkökäyttöisen tasokuljetuksen tekninen parametri ...
Lähetä kysely
Product Details ofSähköinen tasainen vaunu

Sähköinen tasainen vaunu

BDG-sähkökäyttöinen tasainen vaunu saa virtansa kiskosta, ja kisko on eristettävä, kun se asennetaan. Kun juoksumatka on yli 70 m, jännitteen lisäämiseksi on lisättävä siirtolaite.


Sähköisen tasokelkan tekninen parametri

MalliBDGZ-2tBDGZ-20tBDGZ-50tBDGZ-100tBDGZ-150t
Nimelliskuorma (t)22050100150
Pöydän koko (mm)Pituus (L)200040005500650010000
Leveys (W)15002200250028003000
Korkeus (H)4505506508501200
Akseliväli (mm)12002800420049007000
Kiskon sisämitta (mm)12001435143520002000
Pyörän halkaisija (mm)270350500600600
Pyörän määrä44448
Maavara (mm)5050507575
Juoksunopeus (min)0-250-200-200-200-18
Moottorin teho (kw)0.82.55.51115
Muuntajan teho (KVA)36.8103030
Muuntajan määrä11111
Juoksumatka (m)7070505050
Suurin pyöräkuormitus (KN)14.477.7174343.8265.2
Viitepaino (t)2.85.9814.626.8
Suositeltu kiskomalliP15P24P43QU100QU100


Sähkökäyttöisen tasokuljetuksen pääpiirteet:

1. Hyvin automatisoitu (itsekulkeva / ohjattava)

2. Suurin kapasiteetti voi olla 500 tonnia

3. Asenna turvakomponentit kuljetusajoneuvoon (varoitusvalot, hätäpysäytys, puskuri ...)

4. Vahva ja tukeva runko

5. AC / DC-sähkömoottori, dieselmoottori tai pneumaattinen moottori

6. Laadukas vaihteiden vähennysventtiili ja moottori, jotka on koottu täydellisesti yhteen

7. Kaukosäädin ja manuaalinen ohjaus tekevät käytöstä helpompaa.

8. Säädettävä nopeus

9. Kätevä käyttö ja huolto

10. Kuuluisat tuotemerkkitarvikkeet laadun varmistamiseksi ja käyttöiän pidentämiseksi

11. Hiljainen, ei pilaantumista ympäristöön


Miksi valita meidät?

Electric Flat Carriage

Electric Flat Carriage Price

Suositut Tagit: sähköinen tasainen vaunu, Kiina, valmistajat, toimittajat, tehdas, räätälöity, valmistettu Kiinassa

Lähetä kysely

(0/10)

clearall